پرش لینک ها

خدمات ما

تجربه زیبایی بی نهایت با سالن ایو

خدمات زیبایی زنان از قبیل قرینه‌سازی ابرو، کوپ، آرایش صورت، شنیون، براشینگ، میکاپ، رنگ و مش و لایت، فر و بافت مو، خدمات ناخن، پدیکور، مانیکور، وکس صورت، اپیلاسیون، گریم و آرایش عروس آرایش و ابرو و اپیلاسیون . معمولاً سالن‌های آرایش زنان در ایران در مغازه‌های بدون دید و بسته یا در سالن‌هایی با دکوراسیون کاملاً شیک دایر است.

متعادل‌سازی چهره (گریم یا میکاپ یا چهره پردازی) شامل پاک‌سازی پوست، تکنیک‌های سایه روشن، طراحی‌سازی چهره، لیفتیگ صورت، ماسک و … سایه‌ها:رنگ دار کردن پشت پلک‌ها که بسته به رنگ و فرم زدن آن انواع مختلفی دارد.

بیش از یک درمان

درباره روش های درمان ما بیشتر بدانید

ما به زیبایی شما اهمیت میدهیم

درمان های ما برای

افت وزن شما

کاهش وزن با روش های مدرن درمانی.

کاهش وزن در پزشکی، بهداشت و تناسب اندام، به صورت کاهش حجم بدن تعریف می‌شود. کاهش وزن با روش های مدرن درمانی در سالن بزرگ ایو هم اکنون برای شما عزیزان امکان پذیر است.

مزایای استفاده از سونای ازن درمانی و لیزرینگ زیبایی

سونای ازن یک روش ساده و آسان برای درمان بیماری های مهلکی نظیر آسم، دیابت یا سرطان از طریق تقویت سیستم ایمنی بدن است. این روش همچنین انرژی را افزایش می دهد، سطح استرس را کاهش می دهد، سم زدایی می کند، پوست را تمیز می نماید.

تماس با ما

تکنولوژی لیزر درمانی

لیزر درمانی در طیف وسیعی از درمان های پوست و زیبایی مفید می باشد. در لیزر درمانی از اشعه نورانی با شدت زیاد و طول موج ویژه استفاده می شود. این نور از میان لایه بیرونی پوست شما می گذرد و در یک محل ویژه وابسته به شرایط درمان شما جذب می گردد.
تماس با ما

به زیبایی ایده آل خود برسید

با همکاری یکدیگر

همین حالا رزرو کنید