ارائه بهترین روشهای آموزشی زیبایی

رنگ مو


به طور کلی دو نوع آرایش را می توان برای موی خانم ها در نظر گرفت. یکی رنگ مو و دوم مدل دادن به آن. به ندرت پیش می آید که این دو جدای از هم باشند. چون حتی مدل باز مو هم خود یک مدل است. اما رنگ کردن مو در بین خانم ها بیشتر از مدل مو اهمیت دارد.رنگ موی خوب می تواند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و تغییر چهره شما داشته باشد بنابراین نحوه انتخاب درست رنگ مو یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در زیبایی است.


پیرایشگر کلاسیک


آیا در مورد یک کوپ خوب و کوتاهی مو اطلاعاتی دارید؟ آیا تجربه ی کوتاهی مو داشته اید که مو حالت خشک به خود گرفته باشد یا نتوانید موها را به حالت دلخواه درآورید؟ شاید بگویید یک کوتاهی موی خوب را چگونه باید انجام داد؟ همه و همه تکنیک های آموزشی را در دوره آموزشی کوتاهی موی این آکادمی توسط بهترین مدرس کوتاهی مو خواهید آموخت.


پیرایشگر ژورنالی


پیرایش ژورنالی ،آمیزه ای از ترکیب زوایای هندسی وتکنیک های برش های جدید بر پیکره ی سبک کلاسیک است


کانتورینگ


افرادی که شما همیشه به دلیل آراستگی و بی عیب و نقص بودن چهره هایشان تحسین می کنید، عموما از روش کانتور استفاده می کنند. کانتور به طور کلی یعنی تیره کردن قسمت هایی از صورت که می خواییم کوچکتر و جمع تر دیده شود. کانتور صورت شما را فرم می دهد و از شکلی به شکل دیگر تبدیل کند.


پاکسازی پوست


پوست در زیبایی تأثیر زیادی دارد. مراقبت از پوست، یکی از رازهای جوان‌ماندن چهره و زیبایی پوست است.هر چقدر هم که مراقب بهداشت و سلامت پوست خود باشیم، نمی‌توان از آلوده شدن پوست جلوگیری کرد. زمانی که ساعاتی از روز را در فضای بیرون از خانه می‌گذرانیم، پوست صورت با انواع آلاینده‌ها در تماس است؛ ذراتی مانند گرد و غبار، دوده، مواد مضر حاصل از سوخت اتومبیل و بسیاری دیگر از مواد هستند که به مرور روی سطح پوست تجمع می‌کنند و اگر تمیز نشوند، می‌توانند موجب بسته شدن منافذ شوند و مشکلاتی را برای پوست به وجود آورند.


کلاه گیس باف


امروزه ریزش مو در خانم های جوان شایع است. عوامل محیطی پیرامون ما و وجود برخی بیماری ها از علل اصلی این پدیده به حساب می آیند. اما با پیشرفت های اخیر تکنولوژی، روش های جدیدی به نام ترمیم مو یا همان کلاه گیس با موی طبیعی ارائه شده که با کمترین هزینه، زیبایی را به چهره شما برمی گردانند.


هایلایت


هایلایت کردن به معنای ایجاد رگه های روشن مو، در لا به لای موهای تیره ی سر است. هایلایت مو با یک آرایش ساده می تواند چهره ی شما را زیباتر بکند. البته باید توجه داشته باشید که هایلایت یک کار تخصصی است و اگر آرایشگر شما خلاقیت داشته باشد و مدل های جدید و متنوعی به شما پیشنهاد بکند، قطعا نتیجه ی کار بهتر خواهد بود.


آرایش صورت


خیلی از خانم ها بدون آرایش، احساس خوبی ندارند، اما اگر آرایش به طور صحیحی صورت نگیرد، صورت و آرایش مصنوعی به نظر می‌رسد. آرایش کردن به آسانی که فکر می‌کنید، نیست. باید شکل صورت و نمای خارجی چهره خود را در نظر بگیرید.با روش های درست آرایش کردن، می‌توانید عیوب خود را تا حد امکان کاهش دهید و زیبایی طبیعی خود را افزایش دهید.

اصلاح ابرو


کمتر کسی را می‌توان یافت که با ابروهایی بی‌نقص و کامل به دنیا آمده باشد و همه ما برای کامل کردن زیبایی چهره به اصلاح ابرو نیاز داریم. اصلاح ابرو بسته به شکل و فرم آن انجام می‌گیرد و برخی افراد ممکن است تنها با برداشتن چند تار موی اضافی ابروهای بی‌نقصی داشته باشند اما برخی دیگر ممکن است به اصلاح ابرو با قیچی و … نیاز پیدا کنند و یا بخواهند با ابزارهای آرایشی مختلف ابروهای خود را زیباتر کنند.

بافت مو


همه خانم ها مدل بافت مو سه رشته و کلاسیک را بلدند و حتما برای یک بار آن را روی موهای خود امتحان کرده اند. اما به جز مدل کلاسیک بافت مو، مدل های بسیار شیک و زیبایی نیز برای بافتن موها وجود دارد که می توانید با دیدن آموزش مربوط به هر مدل بافت مو، آن را یاد بگیرید و روی موهای خود و یا دیگران اجرا کنید.

شینیون


یکی از دغدغه های مهم خانم ها در مهمانی ها و عروسی ها، شینیون و دیزاین موهایشان است. موهای سر در هنگام شینیون زیباتر به نظر می رسند و به طبع آرایش صورت هم جلوه ی بیشتری پیدا می کند. شینیون بر اساس سلیقه و خواست فرد انجام می شود و طبیعتا انواع مختلفی دارد.

آرایش عروس


اگر جشن عروسي را يك آسمان پر ستاره در يك شب رويايي تصور كنيم بدون شك ماه اين آسمان، عروس خانم خواهد بود. پس دغدغه ي آرايش صورت عروس که باید زيبا و بي نقص باشد در اين شب براي هر دختر خانمي منطقي به نظر مي‌رسد. شايد آرايش صورت عروس به ظاهر فقط براي يك شب باشد، اما در واقع در تمام طول يك زندگي مشترك در قالب تصاويري زيبا شكل مي گيرند كه مرور آنها يادآور خاطره آن شب رويايي خواهد بود.